Okazje.info.pl
Pobieranie danych...

LED

LED

Firma nasza zajmuje się importem i dystrybucją wszelkiego rodzaju oświetlenia i innych urządzeń wykorzystujących technologię LED.
Oświetlenie LED sygnowane marką ELMIC to atrakcyjna cenowo alternatywa dla tradycyjnych wyrobów oświetleniowych oraz zamienników w postaci świetlówek kompaktowych CLF.

Oszczędzaj pieniądze, zdrowie i środowisko naturalne – nie ma powodów, byś przepłacał, a dzisiaj wyroby wykonane w technologii LED znacznie zbliżyły się poziomem cen do tradycyjnych wyrobów oświetleniowych.

Artykuły oświetleniowe LED ELMIC to rozsądna jakościowo i cenowo alternatywa dla lamp wszelkiego rodzaju lamp żarowych (tradycyjne żarówki rozproszone i kierunkowe) oraz lamp fluoroscencyjnych (zarówno w postaci świetlówek liniowych jak i kompaktowych).
Oferowane pod marką ELMIC wyroby spełniają wszelkie standardy jakościowe oraz środowiskowe. Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikaty CE oraz RoHS.
Oferujemy kilka linii produktów – od wyrobów „budżetowych” po luksusowo wykończone. Wszystkie oferowane produkty charakteryzują się korzystnym współczynnikiem jakości do ceny.
Oferujemy produkty wykonane w technologiach SMD, Hi-Power oraz COB. Świadomie zrezygnowaliśmy z oferowania starszych, nieefektywnych generacji wyrobów LED. Produkty nasze łączą w sobie wysokie parametry techniczne pracy, wysoką jakość i komfort odbioru oświetlenia z niską emisją ciepła, a przede wszystkim z długą żywotnością źródeł światła oraz niskimi kosztami zarówno zakupu jak i eksploatacji.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.PRZYKŁADOWE PRODUKTY Z NASZEJ OFERTY:

Be Sociable, Share!