Okazje.info.pl
Pobieranie danych...

GPSYEAH – PLATFORMA INTERNETOWA

Producent oferowanych przez ELMIC lokalizatorów GPS udostępnia dla swoich użytkowników platformę internetową www.gpsyeah.com. Przy użyciu platformy możliwy jest jednoczesny nadzór jednego lub więcej pojazdów wyposażonych w urządzenia lokalizacyjne GPS.

Jest to oprogramowanie typu online, gdzie zarejestrowani użytkownicy urządzeń mają dostęp do podstawowych informacji generowanych przez urządzenie zamontowane w samochodzie.

Jest to doskonałe narzędzie nie tylko dla użytkowników indywidualnych, którzy chcą mieć informacje odnośnie własnych pojazdów oraz formy użytkowania ich przez osoby, którym pojazd został  powierzony (np. nadzór rodzicielski).

Jest to również niezwykle użyteczne narzędzie dla użytkowników większej ilości pojazdów.

Przykładowo – będzie to wsparcie dla dyspozytorów pojazdów typu karetki pogotowia, pojazdy służb mundurowych, taksówki, samochody kurierskie, etc. Dzięki bieżącemu podglądowi statusu pojazdu dyspozytor zawsze będzie wiedział, gdzie znajduje się najbliżej dostępny pojazd.

Przy użyciu platformy, w zależności od typu urządzenia, użytkownik dostępne może mieć następujące informacje:

  • Status pojazdu
  • Bieżącą lokalizację pojazdu, prezentowaną na mapie (do wyboru platforma Google Map lub Open Street Map)
  • Jeżeli pojazd jest w ruchu – użytkownik platformy może na bieżąco śledzić przebieg trasy pojazdu, urządzenie informuje na bieżąco o położeniu pojazdu, podaje współrzędne geograficzne, kierunek jazdy i prędkość pojazdu,

Dodatkowo – platforma zapamiętuje dane przez okres co najmniej 30 dni wstecz, w takim odstępie czasu użytkownik może mieć dostęp do następujących informacji:

  • Odtwarzanie trasy przebiegu pojazdu – użytkownik platformy może śledzić przebieg trasy pojazdu, prezentowany w formie graficznej na mapie Google Map urządzenie informuje na bieżąco o położeniu pojazdu, podaje współrzędne geograficzne, kierunek jazdy i prędkość pojazdu, a także datę i czas przejazdu oraz przejechany w danym momencie dystans,       
  • Dane statystyczne pojazdu (czas przejazdu, kilometraż, prędkość, czas postoju oraz czas pracy pojazdu), dane można eksportować do arkusza kalkulacyjnego, do pliku CSV,

 

Możliwy jest również eksport danych zawierających trasę przebiegu pojazdu do pliku KML i przegląd trasy w programie Google Earth.

Użytkowanie platformy jest odpłatne, przy czym dla naszych Klientów – urządzeń zakupionych w sieci dystrybucji ELMIC, pierwszy rok użytkowania GRATIS. Możliwa jest aktualizacja oprogramowania czasowa bądź „dożywotnia”.

 

Przed zakupem urządzenia warto zapoznać się z możliwościami urządzenia.

Sprawdzenie niektórych funkcji platformy internetowej można sprawdzić przy użyciu naszego profilu testowego.

Logowanie (krok po kroku):

  • Uruchomienie przeglądarki internetowej (komputer, tablet, smartfon),
  • Uruchomienie platformy – www.gpsyeah.com
  • Użytkownik (login): ELMIC-TEST
  • Hasło dostępowe (password): 666666

Samochód testowy został wyposażony w podstawowy model TR02.

W profilu testowym dostępna jest ograniczona funkcjonalność.

 

 

Platforma internetowa ELMIC – www.gpsyeah.com

 

 

 

Be Sociable, Share!