Okazje.info.pl
Pobieranie danych...

MOBILNE GNIAZDKA

 

 

MOBILNE GNIAZDKA – SYSTEM MAINLINE POWER

Firma nasza zajmuje się dystrybucją systemu wymienialnych gniazdek elektrycznych budowanych w oparciu o estetycznie wykonane szynoprzewody, doskonały zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i domowych.
Są to urządzenia australijskiej firmy MAINLINE.

Wszystkie oferowane przez nas wyroby systemu gniazdek mobilnych posiadają znaki CE.
Certyfikaty producenta do wglądu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

 

 

OPIS SYSTEMU

System gniazdek wymienialnych (lub jak kto woli mobilnych), jest to unikatowy system stworzony z myślą zarówno o nowoczesnych obiektach, jak i budynkach istniejących, które poddawane są remontom lub modernizacją.
Dzięki swojej uniwersalności może stać się częścią infrastruktury elektrycznej budynku, niezależnie od systemu montażu – doskonale sprawdzi się zarówno w układzie promienistym, pierścieniowym czy rozgałęzionym.
Budynki, niezależnie od swojego przeznaczenia, wyposażane są w instalacje elektryczne oraz telekomunikacyjne. Bez względu na końcowe przeznaczenie obiektu (może być to zarówno obiekt użyteczności publicznej taki jak szkoła czy przedszkole; obiekt komercyjny – warsztat, sklep, biuro czy hurtownia albo przeznaczony do zamieszkania – mieszkania czy domy) system wymiennych gniazdek sprawdzi się w każdych warunkach, zapewniając estetyczne doprowadzenie energii elektrycznej dokładnie w miejsce, w którym jest niezbędne. Oznacza to koniec z plączącymi się przewodami i przedłużaczami. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, w których gniazdko elektryczne znajduje się zawsze w określonym miejscu, w przypadku systemu wymienialnych gniazdek, miejsce odbioru prądu ustala użytkownik, a w czasie może je dowolnie zmieniać.
W tym systemie nie ma stałych lokalizacji gniazdek – gniazdko jest tam, gdzie jest w danym momencie potrzebne.
Dzięki systemowi gniazdek wymiennych użytkownik zawsze ma wybór, jak, gdzie i kiedy korzystać z energii elektrycznej. Pomysłowe rozwiązania gniazdek oraz szyn zasilających umożliwiają odbiór energii w dowolnym miejscu.
Elektryczna szyna zasilająca składa się z trzech płaskich miedzianych szyno-przewodów (zgodnie ze sztuką elektryczną oraz wymaganiami formalno prawnymi) – fazowego, ochronnego i neutralnego, umieszczonych w bardzo bezpieczny, dyskretny a także estetyczny sposób, umożliwiający dostęp do energii elektrycznej wyłącznie przez dedykowane, systemowe, specjalnie zaprojektowane gniazdka elektryczne.
System zapewnia dostęp nie tylko do sieci energii elektrycznej, ale również do sieci komputerowej – wszystko wg indywidualnych potrzeb użytkownika. A dzięki odpowiednio dobranym podzespołom, ta sama szyna elektryczna zasilająca umożliwia montaż dowolnych typów gniazdek elektrycznych w naszym domu – na jednej szynie możemy jednocześnie zamontować zarówno gniazda typu E (francuskie, standard m.in. w Polsce), typu F (czyli popularne niemieckie Schuka) czy np. gniazda typu brytyjskiego. Wszystko wg potrzeb użytkownika, oznacza to koniec ze stosowaniem różnorakich przejściówek.

SYSTEM MAINLINE ZOSTAŁ ZAPROJEKTOWANY…

System gniazdek wymiennych został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić dostęp do energii elektrycznej oraz sieci komputerowych w najbardziej jak to tylko możliwe elastyczny i ergonomiczny sposób.
W istniejących budynkach najczęściej gniazda elektryczne oraz telekomunikacyjne umiejscowione są w takich miejscach, gdzie najbardziej odpowiadało to nie użytkownikowi, a … projektantowi oraz wykonawcy. Inna sprawa, że często zarówno na etapie projektowania jak i realizacji ciężko jest przewidzieć, gdzie umiejscowić gniazdka i jak będą wykorzystywane.
Co więcej – w czasie eksploatacji budynku przeznaczenie pomieszczeń / miejsc również ulega często zmianie, a co za tym idzie również miejsca odbioru energii elektrycznej zmieniają się.
Niestety - najczęściej jest tak, że gniazda elektryczne znajdują się zwykle w nieodpowiednich miejscach, a na dodatek zwykle jest ich po prostu za mało. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku punktów dostępu do sieci komputerowej (często jest wręcz tak, że w starych obiektach takich instalacji po prostu nie ma lub są zrobione w sposób mało efektywny i w ogóle nie estetyczny (np. przewody położone na ścianie).
Dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu systemowi dostępu do gniazd wymienialnych, Użytkownik już nie musi się martwić o odpowiednie położenie gniazd lub brak połączenia bezprzewodowego. System gniazdek wymienialnych rozwiązuje ten problem.
Unikatowym rozwiązaniem jest również możliwość bezproblemowego montażu gniazd w każdym istniejącym środowisku – możliwy jest montaż bezpośrednio na ścianach, kanałach instalacyjnych, przy listwach przypodłogowych. A dodatkowo – montaż jest niezwykle prosty, nie wymaga specjalistycznych narzędzi, ani nakładów czasowych. Montaż przebiega niezwykle szybko, nieporównywalnie z jakimkolwiek innych konwencjonalnym systemem stałych gniazdek elektrycznych.
System oferuje wiele opcji wykończeniowych, spełniając zarówno wymagania dotyczące dostępu do energii elektrycznej, sieci komputerowych jak i wystroju wnętrz.

GNIAZDKA NALEŻĄCE DO SYSTEMU

W ofercie posiadamy wszystkie dostępne w ofercie producenta gniazdka - najpopularniejsze są jednak dwa wykonania:
- typ E - standard francuski (standard obowiązujący również w Polsce, z bolcem uziemiającym)
- typ F - standard niemiecki (z uziemieniem typu Schuko)

Dostępne są również komputerowe gniazda sieci Ethernet.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom - system MAINLINE POWER - zapewnia kompleksowe rozwiązanie sieci elektrycznych i telekomunikacyjnych w Twoim domu / biurze.

SCHEMAT MONTAŻU GNIAZDEK W SZYNOPRZEWODZIE

PREZENTACJA MONTAŻU GNIAZDEK

ELEMENTY SKŁADOWE SYSTEMU MAINLINE POWER:

System MAINLINE POWER składa się m.in. z:

  • listew zasilających - szynoprzewodów
  • narożników wewnętrznych i zewnętrznych
  • łączników prostych
  • elementów przyłączeniowych - lewych i prawych
  • zaślepek - lewych i prawych
  • elementów montażowych

Wszystkie oferowane urządzenia systemu MAINLINE POWER można zakupić w naszym sklepie internetowym:
MOBILNE GNIAZDKA

dla odbiorców instytucjonalnych / inwestycyjnych dostępny jest formularz zamówienia pod adresem:
ZAMÓWIENIE - WERSJA PDF
ZAMÓWIENIE - WERSJA XLS

proszę o jego wypełnienie i wysłanie pocztą elektroniczną na adres elmic@elmic.pl
na podstawie wypełnionego arkusza przygotowana zostanie dla Państwa ostateczna kalkulacja ofertowa.

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ:

Be Sociable, Share!