Okazje.info.pl
Pobieranie danych...

KOSZTY LOKALIZACJI GPS – LOKALIZATORY GPS / GSM ELMIC

Oferowane przez naszą firmę samochodowe urządzenia lokalizacyjne GPS ELMIC należą do najtańszych w utrzymaniu urządzeń dostępnych na rynku.

Jeżeli nasz Klient decyduje się na samodzielny monitoring pojazdów przy użyciu lokalizatorów GPS zamontowanych w jego środkach transportu – oferowane urządzenia nie generują zbyt wysokich kosztów.

Wszystkie koszty związane z uruchomieniem urządzenia składają się na:

  • Zakup urządzenia – lokalizatora GPS – jednorazowy wydatek rzędu od 300 zł netto do 1000 zł netto – w zależności od urządzenia.
  • Koszt montażu urządzenia – jednorazowy wydatek rzędu ok. 200 zł netto.
  • Koszt oprogramowania online – platformy internetowej służącej do monitoringu pojazdów (w cenie urządzenia jest rok dostępu GRATIS, koszt utrzymania oprogramowania w następnym okresie to ok. 100 zł netto / 5 lat / urządzenie.
  • Koszt dostępu do sieci GSM – w zależności od oferty danego operatora oraz częstotliwości i sposobu użytkowania urządzenia – ok. 100 zł netto rocznie / urządzenie (w przypadku roamingu międzynarodowego koszty mogą być wyższe).
  • Część kosztów można znacznie zredukować – montując np. urządzenie we własnym zakresie lub korzystając z firmowych ofert na karty SIM (oferty na dodatkowe karty SIM zaczynają się już od 5 zł miesięcznie).

Powyższy sposób użytkowania urządzeń spowoduje, że średni miesięczny koszt użytkowania urządzenia w pierwszym roku może wynosić  od 60 zł netto do 120 zł netto, w kolejnych latach nie powinien przekroczyć 15 zł / miesięcznie (koszty szacunkowe).

 

Oczywiście – istniej również możliwość abonamentowej usługi świadczonej przez naszą firmę na rzecz Klienta. W takim wypadku – koszty uzależnione są od ilości urządzeń, typu i zakresu świadczonej usługi i kalkulowane są każdorazowo odrębnie dla naszego Klienta. W przypadku zainteresowania – proszę o kontakt z naszym przedstawicielem.

 

Na naszej stronie prowadzimy również formę poradnika, gdzie staramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania przez Użytkowników i Klientów – pytania i odpowiedzi dostępne są pod adresem:

www.elmic.pl/elektronika/lokalizatory-gps/gps-pytania-i-odpowiedzi/

Wszystkie oferowane urządzenia można również zakupić w naszym sklepie internetowym:

www.elmic.pl/sklep/lokalizatory-gps-c-21.html

ELMIC – przykład prezentacji danych na platformie internetowej. Zarejestrowany ślad przebytej przez pojazd drogi.

Samochodowy lokalizator GPS ELMIC TR06 (urządzenie oferujące monitoring dźwiękowy – podsłuch pojazdu)

 

Samochodowy lokalizator GPS ELMIC GT06N (urządzenie oferujące monitoring dźwiękowy pojazdu – podsłuch)

Be Sociable, Share!