Okazje.info.pl
Pobieranie danych...

JAK MONITOROWAĆ POJAZD PRZY UŻYCIU LOKALIZATORA GPS / GSM?

W przypadku oferowanych przez naszą firmę urządzeń możliwe jest monitorowanie pojazdu na dwa sposoby.

  • Przy użyciu usług telekomunikacyjnych GSM (komunikacja SMS oraz głosowa)
  • Przy użyciu Internetu za pomocą dedykowanej platformy dostępu.

Dla prawidłowego funkcjonowania naszych urządzeń wymagana jest karta SIM posiadająca środki finansowe umożliwiające jej użytkowanie oraz obsługująca:

  • Protokół 2G
  • Identyfikacje numeru przychodzącego / wychodzącego
  • Obsługa GPRS, SMS, połączenia głosowe

 W przypadku monitoringu głosowego – wybranie numeru telefonicznego karty SIM zainstalowanej w pojeździe pozwoli na przyjęcie połączenia i monitoring dźwiękowy wnętrza pojazdu (komunikacja jednokierunkowa).

W przypadku monitoringu SMS – wysłanie odpowiedniej komendy z telefonu użytkownika do karty SIM zainstalowanej w pojeździe lub wystąpienie w pojeździe zdarzenia alarmowego skutkuje wysłaniem przez pojazd odpowiedniego komunikatu, który zawiera m.in. lokalizację geograficzną pojazdu (w postaci współrzędnych geograficznych lub odnośnika do portalu maps.google.com)

W przypadku monitoringu przy użyciu platformy internetowej – po uzyskaniu dostępu (w tym celu proszę o kontakt ze sprzedawcą bądź dystrybutorem urządzenia) z poziomu przeglądarki internetowej możliwy jest bieżący podgląd statusu i lokalizacji pojazdu, pobieranie szeregu statystyk, ustawianie parametrów czy obszaru, w którym pojazd może się poruszać.  

 

Firma nasza oferuje różnorodne rozwiązania sprzętowe w zakresie urządzeń lokalizacyjnych przeznaczonych do użytku zarówno osobistego, jak i w pojazdach – od bardzo prostych urządzeń służących wyłącznie do lokalizacji, po przez urządzenia oferujące szereg sygnałów alarmowych, na urządzeniach nadzorujących pracą pojazdów (np. przez odcięcie dopływu paliwa).

Celem uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową:

www.elmic.pl/elektronika/lokalizatory-gps/

Wszystkie oferowane urządzenia można również zakupić w naszym sklepie internetowym:

www.elmic.pl/sklep/lokalizatory-gps-c-21.html

Lokalizator GPS TR06
Samochodowy lokalizator GPS ELMIC TR06
Lokalizator GPS ELMIC TR02
Samochodowy lokalizator GPS ELMIC TR02

Be Sociable, Share!