Okazje.info.pl
Pobieranie danych...

GPS A BEZPIECZEŃSTWO POJAZDÓW

Urządzenia GPS (przede wszystkim lokalizatory GPS / GSM) stanowią niezbyt kosztowne, a przy okazji całkiem skuteczne zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą czy innym „nieuprawnionym użyciem”.

Dzięki użyciu tego typu urządzenia samochód automatycznie może powiadomić właściciela (czy np. upoważnioną przez właściciela agencję ochrony) o zarejestrowanym ruchu w pojeździe czy próbie odłączenia zasilania pojazdu. W przypadku urządzeń oferujących funkcję ustawianego obszaru, w którym może się pojazd poruszać – także o naruszeniu tego obszaru.

 Dzięki urządzeniom skradziony pojazd można stosunkowo szybko i łatwo namierzyć, a dzięki temu również odnaleźć. Można powiadomić np. Policję i na bieżąco informować, gdzie pojazd się znajduje.

Najczęściej lokalizatory pozwalają również odciąć dopływ paliwa – w przypadku oferowanych przez naszą firmę urządzeń funkcja aktywuje się w momencie, gdy auto się zatrzyma, lub porusza się z prędkością mniejszą niż 20 km/h – cóż, złodziej to też człowiek, i nie można go przecież narażać na ryzyko wypadku.

Bardziej rozbudowane urządzenia pozwalają także monitorować szereg innych funkcji w pojeździe (popularne są sondy paliwowe informujące o gwałtownym ubytku paliwa – dzięki tej funkcji wiemy o próbach kradzieży paliwa).

 

Celem uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową:

www.elmic.pl/elektronika/lokalizatory-gps/

Wszystkie oferowane urządzenia można również zakupić w naszym sklepie internetowym:

www.elmic.pl/sklep/lokalizatory-gps-c-21.html

Lokalizator GPS TR06
Samochodowy lokalizator GPS ELMIC TR06
Lokalizator GPS ELMIC TR02
Samochodowy lokalizator GPS ELMIC TR02

 

Be Sociable, Share!