Okazje.info.pl
Pobieranie danych...

LOKALIZACJA I MONITORING GPS – DLA KOGO?

Usługa monitoringu GPS to doskonałe rozwiązanie dla firm, które do swojej działalności wykorzystują sprzęt transportowy – niezależnie od specjalizacji – usługa sprawdzi się dobrze zarówno w firmach specjalizujących się w przewozach osób czy ładunków, jak i w każdej działalności wymagającej dyspozytora transportu (np. pogotowie ratunkowe, służby leśne, taksówki, etc.). Będzie to również niezastąpione narzędzie dla każdego podmiotu, który posiada własną (lub dzierżawioną) flotę pojazdów (np. użytkowanych przez przedstawicieli handlowych).

Lokalizacja i monitoring GPS to jedno z tych narzędzi, bez których w dniu dzisiejszym nie funkcjonują już duże firmy transportowe czy floty pojazdów. Lokalizacja to nie tylko nadzór nad pracownikami i powierzonym mieniem. To szereg ułatwień, zwłaszcza przy rozliczeniach pracy kierowców i przejazdów. Świadomość posiadania urządzenia lokalizacyjnego w pojeździe – motywuje kierowców do bezpieczniejszej i bardziej ekonomicznej jazdy. Dzięki temu jest to także znacząca poprawa poziomu bezpieczeństwa kierowców, pojazdów i ładunku. No i najważniejsze – aspekt ekonomiczny – realne oszczędności pojawiają się już w pierwszych miesiącach użytkowania pojazdów.

Reasumując – urządzenia lokalizacyjne i powiązane z nimi usługi – są skierowane przede wszystkim do zarządzającymi firmami transportowymi oraz firmami posiadającymi floty pojazdów (osobowych, ciężarowych, autobusów, pojazdów szynowych, maszyn budowlanych, ciągników rolniczych, etc.).  

Obecnie trudno sobie wyobrazić kierowania firmą bez narzędzi udostępniających wiedzę o własnych pracownikach i sprzęcie. Urządzenia lokalizacyjne znacznie to upraszczają.

Dzięki udostępnionym narzędziom teleinformatycznym dyspozytor sprzętu samochodowego może mieć bieżący podgląd całej grupy pojazdów, co umożliwi mi nie tylko optymalizację pracy pojazdów ale również szybsze i precyzyjniejsze reagowanie na potrzeby klientów. A to wszystko tylko przy użyciu komputera z dostępem do Internetu. Dowolnego komputera – użytkownik lokalizatorów GPS dostaje możliwość korzystania z oprogramowania online dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej – weryfikację floty można prowadzić z dowolnego miejsca na świecie i z dowolnego komputera (także tabletu czy smartfona).

Użytkownik otrzymuje dostęp do platformy internetowej, w której możemy sprawdzić aktualne pozycje swoich pojazdów / pracowników i za pomocą której może wygenerować szereg statystyk. Możliwy jest również podgląd archiwalnych przebiegów pojazdów oraz eksport tras do zewnętrznego oprogramowania (format danych KML).

 

Na naszej stronie prowadzimy również formę poradnika, gdzie staramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania przez Użytkowników i Klientów – pytania i odpowiedzi dostępne są pod adresem:

www.elmic.pl/elektronika/lokalizatory-gps/gps-pytania-i-odpowiedzi/

Wszystkie oferowane urządzenia można również zakupić w naszym sklepie internetowym:

www.elmic.pl/sklep/lokalizatory-gps-c-21.html

Dla odbiorców większej ilości urządzeń – przygotujemy odrębną ofertę handlową.

W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: elmic@elmic.pl

lub inną formę kontatku – DANE KONTAKTOWE

Platforma GPSYEAH – mapa Google Map

Platforma GPSYEAH – podgląd trasy

Platforma GPSYEAH – dozwolony obszar przemieszczania

Platforma GPSYEAH – export do Google Earth – plik KML

Be Sociable, Share!