Okazje.info.pl
Pobieranie danych...

CO TO JEST LOKALIZATOR GPS?

Lokalizator GPS jest to urządzenie rejestrujące w trybie czasu rzeczywistego wartości współrzędnych geograficznych miejsca, w którym urządzenie w danym momencie się znajduje. Zapis danych realizowany jest w funkcji czasu. Są to urządzenia wykorzystujące technologię GPS do pobierania danych lokalizacyjnych.

Najczęściej są to niewielkie urządzenia, często wyposażone we własne zasilanie. Jako, że technologia GPS wykorzystuję komunikację jednostronną, bardzo często lokalizatory wyposażone są w inne metody transmisji dwukierunkowej. Najpopularniejsze chyba obecnie są urządzenia wykorzystujące technologię GSM (wymagające do pracy karty SIM, identycznej jak w przypadku telefonów komórkowych).

Stosowane mogą być do nadzoru / monitoringu osób czy pojazdów, a także do rejestracji danych odnośnie przebytej drogi. Wykorzystywane np. przez administratorów flot pojazdów samochodowych.

Zapewniają wiele funkcji poprawiających bezpieczeństwo uczestnika lub użytkowania pojazdu. Dzięki urządzeniu można np. odciąć dopływ paliwa w samochodzie bądź ograniczyć obszar, w którym użytkownik może się przemieszczać.

Oferujemy różnorodne rozwiązania sprzętowe – od bardzo prostych urządzeń służących wyłącznie do lokalizacji, po przez urządzenia oferujące szereg sygnałów alarmowych, na urządzeniach nadzorujących pracą pojazdów (np. przez odcięcie dopływu paliwa).

Celem uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową:

www.elmic.pl/elektronika/lokalizatory-gps/

Wszystkie oferowane urządzenia można również zakupić w naszym sklepie internetowym:

www.elmic.pl/sklep/lokalizatory-gps-c-21.html

Lokalizator GPS TR06

Samochodowy lokalizator GPS ELMIC TR06

Lokalizator GPS ELMIC TR02

Samochodowy lokalizator GPS ELMIC TR02

Be Sociable, Share!